چگونه CSR را روی IIS 5 , 6 ایجاد کنم؟

Root Folder > SSL
مرحله اول : از قسمت Administrative tools  در قسمت Control panel روی Internet Information Service  کلیک کنید تا اجرا شود.
 
 
مرحله دوم : روی وب سایتی که می خواهید CSR ایجاد کنید، کلیک راست کنید، Property را انتخاب کنید. روی قسمت Directory Security کلیک کنید و دکمه Server Certificate  را بزنید.
 
 
مرحله سوم : Next را کلیک کنید. Create a new certificate را انتخاب کنید و next  را کلیک کنید. 
 
 
مرحله چهارم : Prepare the request now, but send it later را انتخاب کرده و next را کلیک کنید.
 
 
مرحله پنجم : یک نام دلخواه برای گواهینامه خود وارد کنید. bit-length را 2048 انتخاب کنید. بقیه گزینه ها را انتخاب نکنید.
 
 
مرحله ششم : نام شرکت خود را به صورت کامل تایپ کنید. نام دپارتمان خود را از قبیل Security یا IT در قسمت Organizational unite وارد کنید.  
 
 
مرحله هفتم : نام کامل دامنه خود را که می خواهید برای آن گواهینامه بگیرید ، تایپ کنید. ( برای مثال www.yourdomain.com و یا yourdomain.com.* )
 
 
مرحله هشتم : موقعیت شرکت خود را وارد کنید : Country , State , City
 
 
مرحله نهم : نام و مسیر فایلی که می خواهید CSR را در آن ذخیره کنید را وارد نمایید. توجه داشته باشید که این فایل باید با فرمت فایل text  به صورت txt. باشد.
 
 
مرحله دهم : دکمه next را بزنید تا فایل CSR تولید شود.
 
 
مرحله یازدهم : فایل CSR را با یک text editor مانند notepad باز کنید و محتوای آن را ( به همراه تگ های Begin , End ) کپی کنید و در فرم مربوطه وارد نمایید.
 
توجه داشته باشید که وقتی شما این مراحل را کامل می کنید، یک درخواست معلق روی وب سایت شما بوجود می آید. این درخواست به هیچ وجه نباید حذف گردد.
در مراحل بعد وقتی گواهینامه شما صادر شد، شما باید گواهینامه را بر روی همین درخواست نصب کنید وگرنه گواهینامه شما کار نخواهد کرد.
 

Add Feedback